Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja gėlių pristatymas?


Pristatymas vykdomas tik Vilniaus mieste, perkant prekes už 30€ ir daugiau - pristatymas nemokamas. Perkant iki 30€ - pristatymo kaina 5€, tiksliu laiku (+- 30 min) - pristatymo kaina 7€. Minimali užsakymo suma 20€.
Kada vykdomas gėlių pristatymas?


Darbo laikas: I-V 10:00-19:00 VI 10:00-18:00 VII 10:00-15:00 Pristatymo laikas: I-V 11:00-19:00 VI 11:00-18:00 VII 11:00-15:00 Dėl kito pristatymo laiko kreiptis telefono numeriu: +370 6 641 8131
Ar pristatysite gėles, jei užsakysime šiandien?


Taip pristatysime, nebent užsakytumėte gėles darbo dienomis po 19 val., šeštadienį po 18 val. ir sekmadienį po 15 val., tuomet gėlių pristatymas gali būti įvykdytas ir rytojaus dieną. Patarimas norintiems, kad gėlės būtų pristatytos tą pačią dieną ir ketinantiems pateikti užsakymą po darbo laiko, būtinai paskambinti nurodytu tel. (+370 6 641 8131) ir pasiteirauti, ar dar įmanomas gėlių pristatymas tą pačią dieną. Užsakantiems gėles į namus anksčiau, nei darbo dienos pabaigai, tai pačiai dienai, užsakymas bus įvykdytas pageidaujamu laiku ir skambinti telefonu nereikia.
Kaip greitai galite pristatyti skubų užsakymą?


Gautas užsakymas bus įvykdytas per 1-2 valandas nuo užsakymo gavimo.
Ar pristatote gėles sekmadienį?


Taip.
Norėtume pateikti skubų užsakymą su pristatymu, kaip greitai Jūs pamatysit, kad už gėles sumokėta?


Dėl techninių nesklandumų - esant tik galimybei sumokėti banko pavedimu. Maloniai prašome atsiųsti el. paštu info@flowersbyeremes.com pavedimo kopiją.
Esu užsienyje ir turiu tik tos valstybės banko kortelę, ar įmanoma užsisakyti gėles internetu ir apmokėti kortele?


Artimiausiu metu planuojama suteikti klientams tokią prieigą, bet kol kas toks atsiskaitymo būdas negalimas.
Kodėl reikia nurodyti savo el. paštą?


Jūsų el. paštas yra būtinas ir sėkmingai apmokėjus, kelių minučių bėgyje, Jums ateis el. laiškas, informuojantis, kad gėlių užsakymas apmokėtas. Nesulaukus tokio pranešimo, patariame pasitikrinti, ar tikrai apmokėjimas įvyko arba susisiekti su mumis telefono numeriu +370 6 641 8131
Kokia yra minimali užsakymo suma?


Minimali užsakymo suma yra 20€
Kas atsitinka, jei gavėjas nerandamas pristatymo vietoje nurodytu laiku?


Jeigu pristatant gėles nieko nėra nurodytu adresu, pirmiausia bandoma susisiekti su gavėju užsakyme nurodytu kontaktiniu telefonu. Gavėjui neatsiliepus, prie durų paliekamas pranešimas, kuriame nurodytas pakartotinio pristatymo laikas ir gėlės pristatomos pakartotinai. Dažniausiai pakartotinis gėlių pristatymas būna sėkmingas. Priešingu atveju gėlės paliekamos saugioje vietoje (pas kaimynus, prieangyje ir pan.). Apie taip paliktas gėles informuojamas gavėjas ir siuntėjas.
Ar prieš gėlių pristatymą bus susisiekta su gavėju?


Taip
Ar pristatote gėles sekmadienį?


Taip